Ενημέρωση σχετικά με την έναρξη μαθημάτων στο σχολείο από 18-5-2020

Αγαπητοί μαθητές,

Την ερχόμενη Δευτέρα 18/5/2020 επιστρέφουμε στο Σχολείο. Γνωρίζετε ήδη ότι αυτή η επιστροφή θα είναι λίγο διαφορετική, αφού θα πρέπει να αποφεύγουμε, κατά το δυνατόν, τον συγχρωτισμό.
Για το λόγο αυτό ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ του  Σχολείου διασπάστηκαν σε α και β (Α1α, Α1β, Α2α, Α2β κ.ο.κ), επομένως διπλασιάστηκαν. Για να βρείτε την νέα κατανομή των τμημάτων με το όνομα σας, δείτε ΕΔΩ.
Τα τμήματα με κατάληξη α (Α1α, Α2α, Α3α, Β1α κ.ο.κ) θα προσέλθουν στο Σχολείο την ερχόμενη εβδομάδα τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ενώ τα τμήματα με κατάληξη β (Α1β, Α2β, Α3β, Β1β, κ.ο.κ) τις ημέρες ΤΡΙΤΗ & ΠΕΜΠΤΗ.
Την ακόλουθη δεύτερη εβδομάδα η προσέλευση των τμημάτων θα αντιστραφεί, δηλαδή θα ξεκινήσουν τα τμήματα με κατάληξη β.
Επισημαίνουμε ότι αν οι κηδεμόνες σας δεν επιθυμούν να επιτρέψουν την προσέλευση σας στην παρούσα φάση, θα πρέπει να το ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΜΕΣΩ E-MAIL με Υπεύθυνη Δήλωση στο mail@9gym-trikal.tri.sch.gr (και ΟΧΙ με επίσκεψη στο Σχολείο).
Τέλος, το ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ παραμένει όπως ήταν πριν τη διακοπή των μαθημάτων.